Instagram Twitter Facebook niedziela, 22.09.2019

Ruszyła przedsprzedaż biletów

Ruszyła sprzedaż biletów na 23. edycję Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW w KINIE PRAHA. Koszt jednego biletu to tylko 10 zł.

Program jest już dostępny na stronie >>

W ciągu ośmiu dni widzowie zobaczą obrazy nagradzane i wyróżniane na najważniejszych światowych festiwalach filmowych w ostatnim czasie.

Zapraszamy do kas biletowych warszawskiego kina PRAHA.

 

W trakcie festiwalu zostanie wyświetlonych ponad 60 produkcji, spośród których połowa pokazana będzie przedpremierowo lub pierwszy raz w Polsce. Widzowie zobaczą tegoroczne filmy oscarowe, obrazy nagrodzone na ostatnim festiwalu w Berlinie, Wenecji czy Locarno, a także te, które zdobyły największe uznanie publiczności.

Każdy z ważniejszych festiwali filmowych ma swój charakterystyczny profil doboru filmów do głównych konkursów i poszczególnych sekcji programowych. WIOSNA FILMÓW jest platformą umożliwiającą widzom obejrzenie i samodzielną ocenę obrazów święcących triumfy na najważniejszych festiwalach na całym świecie. A zatem uczestnictwo w tym, co wyznacza trendy w kinie mniej komercyjnym. To swoisty crème de la crème światowej artystycznej kinematografii” – mówi Maciej Zabojszcz, dyrektor festiwalu. – „Dzięki prezentacji obrazów docenionych przez jury, dziennikarzy czy publiczność, stwarzamy widzom możliwość pełnego współuczestniczenia w najważniejszych filmowych wydarzeniach.”

 

*Nie ma możliwości rezerwacji biletów.